هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوثبت نامورود

عشق از دید...

نويسندهپيام
M!R
مدیر انجمن موضوعات عمومی
مدیر انجمن موضوعات عمومی
M!R

تعداد پستها : 42

عشق از دید... Empty
پستعنوان: عشق از دید...   عشق از دید... Icon_minitime2010-08-04, 07:57

ـ عشق از دید حاج آقا:استغفرالله.....(جمله ی عاشقانه:خداوند همه ی جوانان را به راه راست هدایت كند)
ـ عشق از دید یك ریاضیدان:عشق یعنی دوست داشتن بدون فرمول (جمله ی عاشقانه:آه عزیزم به اندازه ی سطح زیر منحنی دوست دارم)
ـ عشق از دید بقال سر كوچه:والا دوره ی ما عشق..نبود ننمون رفت و این سكینه خانوم رو واسمون گرفت(جمله ی عاشقانه:سكینه شام چی داریم) ـ عشق از دید اصغر كاردی (در زندان):مرامتو عشقه ، عشقی(جمله ی عاشقانه:چاقو خوردتیم لوتی)
ـ ....... ـ عشق از دید مادر بزرگ:این حرفهای بد رو نزن ، راستی این دختر اقدس خانوم خیلی دختر خانوم و با كمالاتیه ، تازه تحصیل كرده هم هست (جمله ی عاشقانه:بریم خواستگاری) ـ عشق از دید...(خودتون میفهمید از دید كی):عزیزم تو كه عاشقمی پس چرا هزینه ی عمل كردن دماغمو نمیدی...،واسه ناهار بریم سورنتو،سالی با دوستش هم قراره بیاد،دوست سالی واسش یه ماتیز خریده(به قول بعضی ها دوو منگل)تو حاضر نیستی واسه من كه این همه دوست دارم حتی یه پراید بخری (جمله ی عاشقانه:عزیزم گوشی سونی میخوام و... راستی دوست هم دارم)
ـ عشق از دید كسی كه باراوله كه عاشق میشه:عزیزم باور كن حتی یك لحظه بدون تو نمیتونم زندگی كنم،تو واسم همه دنیایی ..
ـ عشق از دید كسی كه بار اولش نیست:، باور كن به خاطر تو شبها با پای برهنه میخوابم (جمله ی عاشقانه:آه عزیزم دیرم شده باید برم)
ـ عشق از دید یك راننده: رادیات عشق من از برایت جوش آمده ، باور نداری بر آمپرم بنگر(جمله ی عاشقانه:بو بو بوغ...عزیزم دوست دارم)
ـ عشق از دید دختر دم بخت:آه خدا یعنی میشه بیاد خواستگاریم (جمله ی عاشقانه:1000تومن نذرت میكنم بیاد خواستگاریم...یا شابدالعظیم)
ـ عشق از دید ارازل و اوباش:عشق..سیخی چند،برو بچه سوسول دلت خوشه...
ـ عشق از دید كسی كه در عشق شكست خورده:عشق یعنی كشك (جمله ی عاشقانه:برو كشكتو بساب)
ـ عشق از دید من:یعنی بخشیدن تا مرز جون... جمله ی عاشقانه:........ خیـــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــی دوشــــــتـــــــت دالــــــــــــــم
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.mrs.blogsky.com

عشق از دید...
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1